טלפון: 03-6439330
מענה טלפוני: א'-ה' 09:00-17:00
פקס: 03-6439368
דוא"ל: Daniel@newline-il.co.il

כתובתנו: גני התערוכה תל אביב
דרכי הגעה: למפת הגעה לחצו כאן


                      

עיצוב ביתן? זה ניו-ליין! עיצוב תערוכה? זה גם ניו-ליין!

רק בניו-ליין עיצוב ביתנים ועיצוב תערוכות זוכים למלוא תשומת הלב!

התקשרו עוד היום וצוות המומחים שלנו יעצב ויקים לכם את הביתן הבא שלכם 03-6439330


חברת ניו-ליין היא מהותיקות ומהמובילות בישראל מזה שנים בתחום עיצוב ביתנים ועיצוב תערוכות. עיצוב ביתן או עיצוב תערוכה זה לא עניין שניתן להקל בו ראש. עיצוב ביתנים ועיצוב תערוכות דורשים ידע וניסיון רב שנים. לחברת ניו-ליין כל הידע והניסיון הדרושים כדי לעצב לכם את ביתן החלומות שלכם בהתאם לדרישות ולצרכים בשטח ובתקציב מוגדר מראש. צוות המומחים שלנו, המגיע ממגוון רחב של תחומים, שוקד יומם וליל על אפשרויות עיצוביות שונות כדי שאתם תוכלו ליהנות ממבחר אדיר של ביתנים לתערוכות במחיר שווה לכל כיס ללא התפשרות באיכות וברמת הגימור. לפניכם מגוון רחב של ביתנים שניו-ליין מעצבת ומקימה בתערוכות השונות לאורך השנה. אתם מוזמנים לגלול מטה ולהתרשם מסוגי הביתנים השונים שלנו: ביתני טראס, ביתני נגרות, ביתנים מודולרים, ביתני סימה ועוד. לא משנה על איזה עיצוב ביתן אתם חולמים, אנחנו בניו-ליין נגשים לכם את החלום ונהפוך אותו למציאות.  

 
לתשומת לבכם: חדש! עכשיו בניו-ליין עיצוב ביתנים בשיטה ייחודית ומיוחדת - ביתני טראס מחופים עץ מלא! חיפוי העץ מסתיר את הטראס ומעניק תחושת גימור של ביתני נגרות! תשאלו את מנהלי המכירות שלנו על שיטת עיצוב ביתנים זו בטל' 03-6439330. חלק מהביתנים המוצגים בהמשך העמוד בנויים בשיטה חדשנית זו.  

 
 
  
 
 
  
 

האם זהו ביתן שהשתיקה יפה לו? אז זהו, שאי אפשר לשתוק יותר! ביתן משרד ראש הממשלה - השב"כ - שירות הביטחון הכללי בתערוכת סייברטק. מדובר באחד מאירועי הסייבר הגדולים ביותר בעולם, אשר עוסק בטכנולוגיות סייבר, ומציג את החידושים והפתרונות העדכניים ביותר לאיומי סייבר ולאתגרים חדשים בתחום. בתערוכה מיטב החברות המקומיות והבינלאומיות מציגות בביתנים יוקרתיים ומרשימים במיוחד. את מירב תשומת הלב, באופן לא מפתיע יש לומר, משך הביתן של השב"כ - שירות הביטחון הכללי. הביתן הזה הפך לשמש כמרכז העניינים בתערוכת סייברטק, כאשר כל המבקרים ואף המציגים עצמם נהרו לעברו כדי להשתתף בחוויית ה-Virtual Reality - המציאות המדומה. זוהי למעשה הצצה נדירה וחד פעמית אל הפעילות השקטה, הסודית והמסכלת של השב"כ דרך עולם הסייבר. באמצעות משקפי מציאות מדומה מיוחדים השב"כ מכניס אותנו היישר אל ניסיון סיכול פיגוע בתל אביב. ההצלחה או הכישלון במשימת הסיכול תלויה אך ורק בנו, האם נצליח? דבר אחד בטוח, הביתן שחברת ניו-ליין עיצבה והקימה לשב"כ בתערוכת סייברטק הוא לא פחות מהצלחה מסחררת, ויעידו על כך המבקרים הרבים בביתן, ביניהם שר החינוך נפתלי בנט וראש השב"כ נדב ארגמן (ניתן לראות את שניהם מבקרים בביתן בתמונות לעיל).


 
 
 
  
 
 
מתחם הביתנים של לטביה בתערוכת הוטקס-ישראפוד, העוסקת במזון, משקה, ענפי אירוח, קמעונאות ושוק מוסדי ומקצועי. התערוכה היא של קבוצת שטיר, החברה הותיקה, הגדולה והמובילה בארץ בייזום, שיווק, הפקה וניהול של תערוכות וכנסים. חברת ניו-ליין עובדת בשיתוף פעולה מלא עם קבוצת שטיר ומשמשת כספק הבינוי הראשי והבלעדי (ספק הבית) בכל התערוכות שהקבוצה מארגנת. המתחם של לטביה כולל למעשה שני ביתנים נפרדים, הממוקמים זה מול זה. האחד בצורת האות ר' בגודל 36 מ"ר, השני פינתי בגודל 20 מ"ר ושניהם מתנשאים לגובה של 4 מטר. מדובר בביתני טראס בחיפוי עץ בגימור ירוק. בכל אחד מן השטחים יש מחסן מוסתר כאשר הגישה אל המחסנים מתאפשרת באמצעות דלת, הנבלעת בתוך הגימור הסופי של המבנה ונטמעת בעיצוב הגרפי. שני הקירות החיצוניים כאן מוארים כלפי המעברים. המתחם כולל לא פחות משישה מקררים בגדלים שונים, המאפשרים שמירה על טריות המזון המוצג לאורך כל ימי התערוכה. מה עוד יש פה? דלפקי נגרות ממותגים, פינות ישיבה, שישה סטים של עציצים בכדים גדולים, מסכי פלזמה, כיור בכל מחסן לשטיפת ידיים הכולל חיבור אל מערכת הביוב! המחסנים מצוידים ומאובזרים מ-א' ועד ת', לא רק בכיורים עם אספקת מים, אלא גם במדפים, שקעי חשמל, תאורה פנימית, קולבים + ווי תליה, פחי אשפה, מכונות קפה, מיקרוגלים, שולחנות עבודה ועוד. לצפייה בנראות המחסן מבפנים, על שלל הציוד שבתוכו, אתם מוזמנים ללחוץ כאן.


 
 
 
 

ביתן טראס פינתי מקסים מחופה בעץ של מלונות מטיילים בתערוכת תיירות. הביתן בגודל 5 מטר על 3 מטר ובגובה 3.5 מטר. יש פה חיתוך צורני גדול במיוחד במרכז קיר הגב בצורת עיגול וציפור הלוגו, בהבלטה ובהרחקה מהקיר עם תאורת לד דקורטיבית אחורית. בחלק העליון יש קרניז עץ הכולל תאורה. דלפקי נגרות ממותגים בחזית, הכוללים תאורת לד בבסיס, מדפים ודלתות. פינת ישיבה נמוכה עם ארבעה כיסאות וכן כיסאות בר גבוהים בסמוך לדלפקים. הרצפה כאן מחופה ב-PVC.   


 
 

ביתן טראס פינתי מחופה עץ של חברת גלאון מאווררים ושואבים בתערוכת אקלימה, העוסקת במיזוג אוויר, קירור, חימום, אוורור והתייעלות אנרגטית. הביתן בגודל 6 מטר על 3 מטר ובגובה 3.5 מטר. יש פה דלפק נגרות, קרניז תאורה וגשר באוויר בצורת ר', שיוצא מקיר הגב אל קדמת הביתן, כשבחזית הגשר יש שלט ממותג עם תאורת לד אחורית.


 
 
 

ביתן חברת נסטרו בתערוכת טימבר לתעשיית העץ והרהיטים. זהו ביתן טראס בגודל 4 מטר על 3 מטר ובגובה 2.5 מטר. לפעמים, לא צריך יותר מביתן טראס פשוט בשטח קטן יחסית כדי להציג בצורה מכובדת ורצינית בתערוכה. יש פה שלושה קירות עשויים משמשוניות שהודפסו בעיצוב גרפי צבעוני בהתאם לבחירתו ורצונו של הלקוח, פינת ישיבה הכוללת שולחן אלומיניום ושלושה כיסאות לבנים, דלפק עם מיתוג בחזית וכיסא בר לבן, מסך פלזמה על הקיר ושטיח כחול על הרצפה. ביתן חמוד ומתוק, שעושה את העבודה במחיר שפוי ושווה לכל כיס.


 
ביתן חברת פסטו בתערוכת טכנולוגיה. זהו ביתן טראס מחופה שנקרא "ביתן חצי אי", כלומר ביתן בעל קיר גב ושלוש חזיתות (אחת מלפנים, אחת משמאל ואחת מימין). הביתן בגודל 11.5 מטר על 2.5 מטר ובגובה 3.5 מטר. הביתן כולל מחסן בעומק 80 ס"מ וברוחב 1.2 מטר (המחסן נראה בתמונה בחלקו השמאלי של הביתן, היכן שממוקם מסך הפלזמה). הדלפק מנגרות מעוצב בלבן כולל זווית מיוחדת בכחול וחזית ממותגת.  


 
אחד מהביתנים המפוארים והעצומים בתערוכת טכנולוגיה, שעוסקת בחידושים והישגי טכנולוגיה בתעשייה, הוא הביתן של חברת א. שריזלי ובנו. זהו ביתן טראס מחופה גדול מימדים שנקרא בשפה המקצועית "ביתן אי", כלומר ללא מציגים שכנים צמודים מאף צד. הביתן בגודל 12 מטר על 11 מטר ומתנשא לגובה של כ-5 מטר. הביתן הענק משדר עוצמה, חוזק, כוח, יוקרה ונותן תחושה אמיתית שיש על מי לסמוך, בדיוק כמו כלי העבודה האיכותיים שא. שריזלי ובנו מציגים ומקדמים בביתן.


 

ביתן נגרות יפייפה, יוקרתי, מושקע ורציני של חברת מגה בלט בתערוכת טכנולוגיה. גודלו 12 מטר על 5 מטר, גובהו 4 מטר. הרצפה מחופה ב-PVC. שמונה יחידות של קוביות תצוגה בגודל 50 ס"מ על 50 ס"מ ובגובה 80 ס"מ. בתוך שטח הביתן יש שני קירות חלוקה מנגרות הכוללים חוטים (המוצר של המציג) וכן מיתוג דו צדדי. דלפק קבלה מנגרות עם חזית ממותגת ותאורת לד בבסיס. בנוסף, יש פה גם דלפקים הצמודים לקיר הגב. הביתן הזה כולל גם מחסן שנמצא מאחורי קיר הגב הענק. רואים את הדלת בדופן הימנית של הקיר? זו הכניסה למחסן. אל דאגה, כמובן שהדלת הזו גם ננעלת כשצריך. עומק המחסן 80 ס"מ והוא ממשיך לכל אורך הקיר עד לדופן השמאלית, כלומר 12 מטר, וזה אומר שטח אחסון אדיר!


 
 
 

ביתן מילניום מרקטינג בתערוכת ישראפוד לתעשיית המזון, המשקה והאירוח. חברת מילניום היא היבואן הרשמי של ארקוסטיל, המותג הבינלאומי שהוא עולם ומלואו של מוצרים למטבח. זהו ביתן טראס פינתי מחופה עץ בגימור לבן בגודל 8 מטר על 3 מטר ובגובה 3 מטר. הביתן כולל קרניז תאורה, דלפק נגרות פינתי ממותג עם תאורת לד בבסיסו וכיסא בר, התקנה של 28 מדפים על הקירות לתצוגת המוצרים, פינת ישיבה גבוהה ממותגת עם 3 כיסאות בר, שטיח לבד צבעוני.      


 

אוהבים אפרסקים? אם כן, אתם נמצאים במקום הנכון. זהו ביתן בתערוכת ישראפוד של חברה מיוון המתמחה ביצוא אפרסקים לכל העולם. מדובר בביתן טראס פינתי מחופה עץ בגודל 5 מטר על 5 מטר ובגובה 3 מטר. מה יש לנו כאן? קרניז עץ כולל תאורה, מחסן בגודל 2.5 מטר על 1 מטר עם דלת, שני דלפקי נגרות מעוצבים עם מיתוג בחזית ותאורת לד בבסיס, שתי ויטרינות זכוכית גבוהות, שלוש פינות ישיבה, מסך פלזמה על קיר המחסן, חיפוי רצפה עם PVC ותאורת שטיפה מתקרת האולם. ביתן מתוק, צבעוני, בוהק, מושך את עיני המבקרים בתערוכה והכי חשוב: עושה חשק לאכול אפרסקים, לא ככה?


  
  
  
  
  
  
  
  
חברת ניו-ליין משמשת כספק הבית וכספק הבינוי הראשי בתערוכת אידן דנטל, העוסקת בציוד וחומרים לרפואת השיניים. בתערוכה עשרות מציגים וביתנים בגדלים שונים. הנה לפניכם כמה מהביתנים שניו-ליין עיצבה, בנתה והקימה בתערוכה זו. בואו והצטרפו אלינו עוד היום ותהיו חלק מההצלחה הגדולה של ניו-ליין.


 
 
 
 
 
 

אחד מהביתנים היפים, המושקעים והיוקרתיים ביותר בתערוכת אידן דנטל, העוסקת בציוד וחומרים דנטלים, הוא הביתן של חברת עדין שתלים. מדובר בביתן טראס פינתי מחופה עץ בגודל 9 מטר על 4 מטר ובגובה 3 מטר. הביתן כולל מחסן פינתי בגודל 2 מטר על 1.5 מטר וקרניז עץ עם תאורה שקועה וגימור בצבע לבן. כמו כן, לוגו החברה, האות האנגלית A, על קיר הגב בחיתוך צורני בהבלטה ובהרחקה מן הקיר עם תאורת לד אחורית דקורטיבית. האות A בגודל של כ-2.5 מטר על 2.5 מטר והיא לא פחות ממדהימה בגודלה וביופיה. יש כאן שני דלפקי תצוגה בהזמנה ובמידות מיוחדות בצורת טרפז וכן ויטרינת תצוגה מעוצבת מנגרות בצבע לבן עם תאורה דקורטיבית בבסיסה, דלתות ומדף, מיתוג גרפי בחזית וכיסוי פרספקס עליון שקוף לתצוגת המוצרים הדנטלים. מה עוד? ארבע פינות ישיבה, מסך פלזמה, חיפוי רצפה עם PVC דמוי פרקט, תאורת שטיפה מתקרת האולם, פריסה מחושבת וכוללת של שקעי חשמל לכל פינה ופינה בביתן: לעמדות, לדלפקים, לאזורי הישיבה ולמחסן. אם להתוודות, הסיפור האמיתי של הביתן הזה כלל לא נמצא על רצפת האולם, אלא דווקא בתקרה! כן כן, יש פה שלט אדיר מימדים, מפלצת של ממש, ענק במלוא מובן המילה, שתלוי באוויר מתקרת האולם. מה מידותיו של הדבר העצום הזה אתם שואלים? אורכו 5 מטר, רוחבו 3 מטר וגובהו 1.5 מטר. וואו! זאת ועוד, גם השלט מחופה בעץ! כל ארבע פאותיו של השלט ממותגות בשם ולוגו החברה בחיתוך צורני בהבלטה ובהרחקה עם תאורת לד אחורית דקורטיבית. יש האומרים ששלט כזה לא נראה במחוזותינו שנים וספק אם יראה שוב בזמן הקרוב. בהחלט ניתן לומר שהביתן הזה טבע את חותמו, ועוד ידובר ויסופר עליו בספר דברי הימים של עולם הביתנים והתערוכות הישראלי. אם גם אתם רוצים עיצוב ביתן מנצח בתערוכה שבה אתם משתתפים, זה הזמן שלכם לפנות אלינו לניו-ליין, כדי שאנשי המקצוע שלנו יעשו את העבודה הקשה בשבילכם. אנחנו כאן תמיד עם ראש פתוח, מחשבה יצירתית ומחוץ לקופסה. עם המקצועיות והיכולות שלנו אתם תוכלו ליהנות מהעובדה שכל עיני המבקרים בתערוכה יהיו נשואות אל עבר ביתן אחד, יחיד ומיוחד - הביתן שלכם!


 

ביתן נוסף בתערוכת אידן דנטל לתעשיית השיניים שמשך הרבה תשומת לב הוא הביתן של חברת פורום טכנולוגיות. זהו ביתן טראס פינתי מחופה עץ בגודל 8.5 מטר על 4.5 מטר ובגובה 3.2 מטר. יש כאן שני גשרים מדהימים בגודלם הנמצאים באוויר, כאשר כל אחד מהם ברוחב של כ-2 מטר. כמו קירות הביתן, גם הגשרים מחופים בעץ והחזית של כל גשר ממותגת בלוגו החברה. בחלק העליון של קירות הביתן יש קרניז עץ הכולל תאורה שקועה. בפינת הביתן מחסן בגודל 2.5 מטר על 1.2 מטר עם דלת. רצפת הביתן מחופה ב-PVC. שלושה דלפקי נגרות מעוצבים בצבע לבן הכוללים מיתוג גרפי בחזית ותאורה דקורטיבית בבסיסם. מה הדבר שהופך את הביתן הזה למיוחד? מהו ייחודו של הביתן הזה? למעשה, לא מדובר במשהו אחד, כי אם בשניים. האחד, קיר הגב של הביתן הוא קיר וידאו, VIDEO WALL, המורכב מתשעה מסכים בגודל 46 אינץ כל אחד, היוצרים יחדיו מסך גדול מימדים. מול המסך האדיר הזה יש אזור ישיבה הכולל שישה הדומים ושולחן נמוך תואם. השני, דוגמה ענקית של המכשיר שהמציג בביתן החליט לקדם בתערוכה, בחיתוך צורני עם תאורת לדים ומתנשא לגובה של כ-2 מטר. המכשיר עומד על במת תצוגה עגולה וגם היא עם תאורת לדים בהיקף בסיסה.


 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניו-ליין מעצבת ומקימה את כל מתחמי הסטארט-אפ והחדשנות בתערוכת ווטק העוסקת בענף המים. המתחמים כוללים את האזור המרכזי ובו שני מגדלי ענק אשר משנים את צבעם, עשרות עמדות למציגים כאשר בכל עמדה עמודי קלאס מוארים, פינות ישיבה מעוצבות וחדרי ישיבות.


 
 
ביתן חברת איילה מים ואקולוגיה בתערוכת ווטק. ביתן טראס מחופה עץ בגודל 5 מטר על 3 מטר ובגובה 3.5 מטר. יש פה דוג' מצוינת לביתן חצי אי שכולל קירות בתוך שטח הביתן ולא רק קיר גב כפי שבד"כ נוטים לראות בביתנים מסוג זה. יש כאן גשר שיוצא מקיר הגב אל תוך עומק שטח הביתן. דבר זה מאפשר פינת ישיבה נוחה ואינטימית מתחת לגשר. כדי להוסיף לתחושה הנעימה בפינת הישיבה מיקמנו בתקרת הגשר כדורי תאורה מעוצבים. בנוסף, יש פה שני דלפקי נגרות ממותגים עם תאורת לד בבסיס ומסך פלזמה שמותקן על קיר הביתן.    


 

ביתן חברת אינסטרומטריקס בקרה תעשייתית בתערוכת ווטק. זהו ביתן טראס מחופה עץ חצי אי (קיר גב ושלוש חזיתות) בגודל 9 מטר על 4.5 מטר ובגובה 4 מטר. הביתן כולל גשר לחזית עם גופי תאורה עיצוביים, דלפקי נגרות ממותגים עם תאורת לד בבסיס, חיפוי רצפה ב-PVC, שלט עגול עליון מטראס, קוביות תצוגה מוארות מעץ ומסך פלזמה המותקן על הקיר.


 
 

ביתן ייחודי ויפייפה של חברת IDANics בתערוכת ניוטק. מדובר בביתן טראס מחופה עץ טורי (שלושה קירות וחזית אחת) בגודל 6 מטר על 3 מטר ובגובה 3.5 מטר. מה יש לנו כאן? דלפק נגרות עם מיתוג בחזית ותאורת לד בבסיס. שמונה נישות מיוחדות מעץ לתצוגת מוצרים, אשר מותקנות לעומק בקירות הביתן, כאשר כל נישה מוארת בתאורת לד. ארבעה שלטים מוארים כולל מיתוג. שתי פינות ישיבה הכוללות שולחנות עם פלטה עליונה ממותגת. ברצפה יש לנו PVC דמוי פרקט. באוויר יש לנו שלט עליון באורך 6 מטר ובגובה 1.2 מטר. העיצוב הגרפי המינימליסטי, שכולל קירות בצבע שחור בלבד, יחדיו עם הנישות והשלטים המוארים, הם אלה שמבליטים את הביתן הספציפי הזה על פני שאר הביתנים בתערוכה. כל המבקרים, העוברים והשבים שחלפו על פני הביתן פשוט נעמדו והתפעלו. ככה זה אצלנו בניו-ליין - ביתנים שמסובבים לאנשים את הראש.


  

ביתן חברת ONE VISION בתערוכת ניוטק. זהו ביתן טראס מחופה עץ פינתי בגודל 7 מטר על 3 מטר ובגובה 3 מטר. יש פה דלפק נגרות עם תוספת זווית, שנותנת טאץ' עיצובי, ולוגו החברה בחיתוך צורני ובהבלטה בחזית הדלפק. פינת ישיבה גבוהה עם כיסאות בר, מגוון דלפקים ופודיומים לתצוגת מוצרים ולאחסנה, מסך פלזמה 48 אינץ ושני מסכים נוספים בגודל 32 אינץ על קירות הביתן, מעמד מעוצב לקטלוגים עם שלט עליון.   


 
 
 

ביתן חברת גוטליב אריזה בתערוכת פלסטו ישפאק. ביתן טראס פינתי מחופה עץ מלא בגודל 10.5 מטר על 4.5 מטר ובגובה של 4 מטר. בפינת הביתן מחסן בגודל 2 מטר על 1 מטר עם דלת ננעלת. על קיר הביתן שישה שלטים ממותגים בהבלטה עם תאורת לד אחורית. שלט עץ עגול עם לוגו בולט. שני דלפקי נגרות עם מיתוג מואר, דלתות ובסיס עם תאורת לד.


 

אחד מביתני הטראס מחופי העץ המלא היפים ביותר הוא הביתן הזה של חברת איי. ש.ר גרפיקס בתערוכת פיסקום-ישפרינט. זהו ביתן פינתי בגודל 9 מטר על 2 מטר ומתנשא לגובה של 3.2 מטר. ביתן צבעוני בוהק בעיצוב נפלא. חיפוי העץ כמובן מסתיר את פרופיל הטראס ולמעשה נותן את התחושה שמדובר בביתן נגרות מלא לכל דבר ועניין. יש כאן קרניז עץ שכולל תאורה, דלפקי קבלה מעוצבים מנגרות מלאה עם מיתוג מואר בחזית ותאורת לד בבסיס. במילה אחת: וואו! ובשתי מילים: וואו וואו! ובשלוש מילים: ניו-ליין תערוכות!


 

ביתן חברת ג'ון דיר בתערוכת אגריטך. זהו ביתן טראס ענק בשטח חוץ. ניו-ליין מעצבת ומקימה ביתני טראס הן לשטח פנים בתערוכה והן לשטח חוץ בתערוכה. לניו-ליין אפשרויות עיצוביות מתקדמות כדי שעיצוב ביתנים בשטח חוץ יראה פשוט נהדר.


 

ביתן חברת א.ב מתכנננים בתערוכת אגריטך. ביתן טראס פינתי מחופה עץ מלא בגודל 8 מטר על 3 מטר ומתנשא לגובה 3.2 מטר. קיר כח בגובה 4.5 מטר, חיפוי עץ היקפי לקירות, דלפק נגרות פינתי ממותג עם דלתות ננעלות ותחתית עם תאורת LED, ייצור אדניות ושילוב צמחיה, שלושה שולחנות ועשרה כיסאות, חיפוי רצפה PVC משולב עם חיתוך צורני, שלושה כיסאות בר לדלפק הקבלה ותאורת שטיפה.


 

מקבץ תמונות של מתחם החדשנות בתערוכת אגריטך שניוליין עיצבה והקימה - שדרות ביתני סימה.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניו-ליין משמשת כספק הבית וכספק הבינוי הראשי בתערוכה הדנטלית העוסקת בכל הקשור לרפואת שיניים ובמכירה ישירה של ציוד וחומרים לרופאים, טכנאים ומעבדות. בתערוכה עשרות מציגים וביתנים. הנה לפניכם כמה מהביתנים שניו-ליין עיצבה והקימה בתערוכה זו.


 

ביתן טראס טורי (שלושה קירות וחזית אחת) מחופה עץ מלא של חברת מד קרוזס בתערוכת תיירות. ביתן קטן ומטריף ביופיו בגודל 4 מטר על 2 מטר ובגובה מצטבר של 4 מטר. למראית עין נראה שמדובר פה בביתן נגרות, אך זה כל היופי שבדבר, זה מה שמחייד את הביתן הזה ועוד רבים אחרים שנבנו והוקמו בשיטת עיצוב ביתנים ייחודית זו של ניו-ליין: חיפויי העץ מסתירים את קונסטרוקציית טראס האלומיניום ומעניקים תחושת גימור של ביתן נגרות יוקרתי. תחושה אדירה של ללכת בלי ולהרגיש עם! בגאווה גדולה. היתרון הוא שביתן כזה הוא במחיר שווה לכל כיס וכמובן נמוך משמעותית מביתן נגרות מלא. מה בעצם יש לנו כאן? קרניז עץ הכולל תאורה שקועה בחלק העליון של הביתן. שני דלפקי נגרות מעוצבים הכוללים תאורת לדים בחלק התחתון שלהם. בין שני דלפקי הנגרות יש יחידה אחת מעוגלת שמעניקה את הגימור המיוחד לדלפק הקבלה. יש לציין שהדלפקים של ניו-ליין מגיעים עם דלתות ומדף לאחסנת ציוד. פינת ישיבה בצבע לבן עם שלושה כיסאות לבנים. שטיח לבד צבעוני שנבחר ממגוון הצבעים הרחב שיש לחברת ניו-ליין להציע. חשוב לשים לב לדבר מיוחד נוסף: הביתן מעוצב בצורה א-סימטרית בכוונה תחילה, ולמעשה שברנו את הקווים הישרים שלו. הקיר האחורי והקיר השמאלי הפכו לקיר פנורמי אחד עם חיפוי עץ קשתי ומעוגל (פינה מעוגלת עליונה), בזמן שהפינה ממול נשארה בזווית ישרה. זהו סגנון עיצוב ביתנים מקורי ומחוץ לקופסה. גם אם יש לכם שטח רצפה קטן יחסית בתערוכה, זה לא אומר שאי אפשר להקים על השטח הזה משהו יפה ומכובד. הכל תלוי איך אתם רואים בעיני רוחכם את עיצוב ביתן החלומות שלכם. אל תהססו לפנות אלינו ולהתייעץ עם מנהלי המכירות שלנו. ביתן טראס פינתי של עיריית חולון בתערוכת תיירות בגודל 6 מטר על 2 מטר ובגובה 3 מטר. דלפק עם מיתוג גרפי בחזית, ארבעה כיסאות בר לבנים, פינת ישיבה, שטיח לבד ממגוון הצבעים שיש לחברת ניו-ליין להציע.ביתן נגרות פינתי יפייפה של העמותה לתיירות ונופש חיפה בתערוכת תיירות. זהו אחד מהביתנים המושקעים והמיוחדים ביותר שנראו בתערוכה. גודלו 5 מטר על 4.5 מטר וגובהו 4 מטר. הביתן כולל דלפק נגרות מרכזי וקיר מימין מלוחות נגרות ועליו מדפיית עץ. הקיר משמאל הוא VIDEO WALL - קיר מסכים ענק ברוחב 4.5 מטר ובגובה 2.5 מטר. עומק קיר המסכים הוא מטר אחד ובדופן הקיר מותקנת דלת כניסה למחסן לצורכי אחסון. שלט עליון מרובע בתלייה מתקרת האולם עם מיתוג דו-צדדי. שישה כיסאות בר אדומים. רצפת הביתן בחיפוי PVC.


 

ביתן טראס פינתי מחופה עץ של חברת פזגז בתערוכת פרוייקטים בגודל 4 מטר על 3 מטר ובגובה 3.5 מטר. ביתן צבעוני, מתוק ומטריף שמושך מייד את עיני המבקרים בתערוכה. בחלק העליון של הביתן יש שלטים צבעוניים בחיתוך צורני הכוללים מיתוג ותאורת לדים היקפית. דלפק נגרות עם חזית מעוגלת וממותגת. רצפת הביתן בחיפוי פי.וי.סי. חברת ניו-ליין הכינה במיוחד תשתיות תלייה למוצרים של חברת פזגז ובמה למכונת ייבוש על הרצפה הכוללת תאורת לדים היקפית בבסיסה. פינת ישיבה ותאורת שטיפה מתקרת האולם.


ביתן נגרות פינתי של חברת קליל בתערוכת פרוייקטים בגודל 5 מטר על 3 מטר ובגובה 3.5 מטר. זהו ביתן נגרות יפייפה ומיוחד במינו שכולל מבנה עם עומק, המאפשר את הימצאותם של מדפים פנימיים לאחסון, המוסתרים באמצעות דלת בקצה של כל קיר. המבנה כולל נישות ופתחים מיוחדים עבור החלונות המעוצבים של קליל. רצפת הביתן בחיפוי PVC ממניפת הדוגמאות של חברת ניו-ליין תערוכות.


 
ביתן טראס פינתי של חברת אי.אס. מערכות כניסה בתערוכת פרוייקטים. ביתן בגודל 5 מטר על 2 מטר ובגובה 3 מטר. יש פה דלפק נגרות פיניתי מרשים הכולל מיתוג ושלט עם תאורת לד אחורית. זאת ועוד, הדלפק מגיע עם דלתות ננעלות ובסיסו מואר בתאורת לד. הביתן מואר בתאורת שטיפה מתקרת האולם.


 
ביתן טראס מחופה של שגרירות ליטא בתערוכת ביומד. ביתן בגודל 5 מטר על 4.5 מטר ובגובה 4 מטר. בביתן יש 6 עמדות תצוגה הכוללות יחידות עץ עם מיתוג ותאורת פלורסנט.


 
ביתן טראס פינתי של חברת הוספירה ONE2ONE בתערוכת ביומד. ביתן בגודל 4 מטר על 3 מטר ובגובה 4.6 מטר. הביתן כולל שלט עליון, חיפוי רצפה ב-PVC, דלפק נגרות עם זווית ומיתוג בחזית ומסך 42 אינץ תלוי על קיר הביתן.   


 
 
מקבץ תמונות ממתחם הסטארט אפ בתערוכת ביומד שניו-ליין עיצבה והקימה.


 
 
ביתן חברת TAR בתערוכת ISDEF מלפנים ומאחור. ביתן טראס בגודל 10 מטר על 6 מטר ומתנשא לגובה של 5 מטר. תיחום לחדר ישיבות עם דלת ננעלת, קורה לתליית וסטים, עיגון שלט עליון מתקרת האולם, שני דלפקי נגרות ממותגים עם דלתות ננעלות ותאורת לד בתחתית, חמישה מדפים המותקנים על גבי הקיר, כוורת וארגז/נישה המותקנים על גבי הקיר לתצוגת נשק, כסאות בר לדלפקים, ספה זוגית, שתי כורסאות, שולחן סלוני, שולחן לחדר ישיבות, שמונה כיסאות לחדר ישיבות, שטיח ותאורת שטיפה. עיצוב ביתן טראס קלאסי יפייפה ובגימור מושלם ללא פשרות. זהו ביתן בצורת אי - פתוח ונגיש למבקרים מכל ארבעת צדדיו. כל השבילים בתערוכה מובילים אל הביתן הזה. עיצוב ביתנים כאלה זו המומחיות הגדולה של חברת ניו-ליין


 

ביתן חברת פלסן בתערוכת ISDEF. ביתן טראס בחיפוי עץ מלא בגודל 6 מטר על 5 מטר ומתנשא לגובה 4.5 מטר. זהו למעשה ביתן חצי אי בעל קיר גב אחד ושלוש חזיתות פתוחות. יש פה חיפוי עץ לקורות ועמודי מסגרת לקיר, דלפק נגרות ממותג עם דלת וצוקל מואר בתאורת LED, כיסא בר לדלפק הקבלה, פינת ישיבה הכוללת שולחן ושלושה כיסאות, פלסמה 55 אינץ, שטיח ותאורת שטיפה מתקרת האולם. אין לזלזל בעיצוב ביתנים מסוג חצי אי כמו הביתן הזה שלפניכם. אמנם יש פה רק קיר גב אחד, אך יחד עם זאת נגיש למבקרים מכל שאר שלושת הצדדים שלו. עם רכב ענק ומרשים כזה לא צריך יותר מקיר גב צבעוני שמושך את העין. ביתן חצי אי הוא אידאלי לתצוגה של פריטים גדולי מימדים כמו הרכב הזה.


 
 
מתחם ביתני טראס של ארצות הברית בתערוכת ISDEF מכמה זוויות צילום וכיוונים. זהו מתחם המתחלק לשישה מציגים בגודל כולל של 13 מטר על 6 מטר ומתנשא לגובה של 2.7 מטר. יש פה תוספת שלט על גבי הקיר בגובה מטר, דלפקי קבלה ממותגים עם דלתות ננעלות ותאורת לד בתחתית, פינות ישיבה וכיסאות בר לדלפקי הקבלה, שטיח ותאורת שטיפה.ניו-ליין מקימה את כל מתחם המציגים בתערוכת ISDEF. מדובר במתחם ענק של ביתני טראס קל למציגים מכל העולם. ההתמחות והמומחיות של ניו-ליין באה לידי ביטוי בהקמות של מתחמי חדשנות, מתחמי סטארט אפ ומתחמי מציגים בתערוכות. עיצוב ביתנים כאלה זה דבר שבשגרה אצלנו בניו-ליין כפי שניתן לראות במקבץ התמונות שלפניכם.ביתן חברת אלינה בתערוכת ניוטק. ביתן טראס פינתי בגודל 8 מטר על 4 מטר ומתנשא לגובה של 3.2 מטר. קשת קדמית בגובה 3.8 מטר, דלפק קבלה מעוגל וממותג, ארבעה דלפקי תצוגה ממותגים מנגרות, ארבעה מכסים עבור המעמדים, שתי פינות ישיבה, כיסאות בר עבור דלפק הקבלה, פלסמה 42 אינץ, ייצור והתקנת מדף עץ מתחת לפסמה, שטיח, ארבע מנורות כדור ותאורת שטיפה. יש פה עיצוב ביתנים קלאסי, מרשים ורציני מפרופיל טראס אלומיניום במחיר שווה לכל נפש.


 
 
ביתן חברת דלויט בתערוכת סייברטק מלפנים ומאחור. ביתן טראס בחיפוי עץ מלא בגודל 7 מטר על 4 מטר ומתנשא לגובה של 5 מטר. שני קירות כוח חזיתיים, חיפוי עץ היקפי למסגרות הקירות, קורה אלכסונית בין שני הקירות עם מיתוג דו צדדי, דלפק נגרות פינתי עם דלתות ננעלות ועם לוגו ותחתית מוארים בתאורת לד, שני דלפקי נגרות הכוללים תוספת פלטה עם מעמד צורני עם תאורת לד בתחתית, שלוש פלסמות 42 אינץ, שתי פינות ישיבה, כיסאות בר לדלפק הקבלה, שטיח ותאורה שוטפת. זהו ביתן ללא שכנים מציגים מהצדדים כלל (ביתן אי) - דבר המאפשר נגישות מלאה של המבקרים בתערוכה אל הביתן מכל כיוון ומכל שביל מעבר. חברת ניו-ליין מומחית בעיצוב, ייצור, בינוי והקמה של ביתני טראס מחופים עץ מלא, המעניקים תחושת גימור מושלמת של ביתני נגרות. זה מה שנקרא 'עיצוב ביתנים מליגה אחרת'.


 

ביתן חברת קוואלקום בתערוכת סייברטק. ביתן נגרות מלא טורי עם שלושה קירות וחזית אחת בגודל 3 מטר על 3 מטר ומתנשא לגובה של 2.6 מטר. יש כאן קרניז תאורה היקפי, פלסמה 42 אינץ, אותיות לוגו בקיר הגב בחיתוך צורני ובהבלטה, שני דלפקי קבלה ממותגים בחזית, שטיח לבד, פינת ישיבה הכוללת שולחן עם פלטה ממותגת ושלושה כיסאות. ניו-ליין מומחית בעיצוב ביתנים מנגרות מלאה לשטחים קטנים כדוגמת ביתן זה.


 

ביתן חברת אינקפסולה בתערוכת סייברטק. ביתן טראס פינתי בגודל 3 מטר על 3 מטר ומתנשא לגובה של 3.2 מטר.


 

ביתן חברת פאסו בתערוכת סייברטק. ביתן טראס טורי בגודל 4 מטר על 3 מטר ומתנשא לגובה של 3 מטר.


 

ביתן חברת ורינט בתערוכת סייברטק. ביתן טראס טורי בגודל 4 מטר על 3 מטר ומתנשא לגובה של 3 מטר.


 

ביתן השוקולד של השחר העולה. ביתן מתוק, הכי מתוק בתערוכת ישראפוד. ביתן טראס בשטח של 6 מטר על 4 מטר ובגובה של 4 מטר. זהו ביתן בעיצוב מיוחד ומושך את העין, אשר נמצא בלב לבו של מרכז העניינים וההתרחשות בתערוכה. לביתן זה אין שכנים משום צד (ביתן אי) וכל השבילים מסביב לביתן פנויים למבקרים ולעוברים והשבים.


 

ביתן חברת כביסקל בתערוכת ישראפוד. ביתן טראס פינתי בגודל 8 מטר על 3.5 מטר ובגובה 3.5 מטר. 


 

ביתן חברת מיקרוס בתערוכת ישראפוד. ביתן נגרות מלא טורי בעל שלושה קירות וחזית אחת בגודל 4 מטר על 3 מטר ומתנשא לגובה של 2.5 מטר. עמוד ראשי המתנשא לגובה של 3.5 מטר, שני דלפקי ישיבה, אותיות לוגו בחיתוך צורני ובהבלטה על העמוד הראשי ובחזית שני הדלפקים, שלושה קרניזים עם תאורת ספוט שקועה, שישה כיסאות בר, התקנת במה איכותית עם פלטות לבנות ומשבצת אחת עם טפט כחול ותאורה בתחתית, דלפק נגרות, תאורה ממוקדת ללוגו ותאורת שטיפה. גם אם מדובר בעיצוב ביתנים קטנים יחסית, עדיין אפשר להגיע לביתני נגרות מלאים ולרמת גימור גבוהה ומושלמת ללא קיצורי דרך.


 

ביתן חברת סנפיר בתערוכת בילדינג. ביתן טראס מכוסה בגודל 8 מטר על 5 מטר ומתנשא לגובה 5 מטר. בביתן זה שני אלמנטים מאוד מיוחדים, הן בעיצוב הביתן והן באופן בינוי והקמת הביתן. כפי שניתן לראות בתמונה הטראס מכוסה על ידי השמשונית. למעשה השמשונית עולה על הטראס, מכסה אותו ומסתירה אותו. זהו פתרון אידאלי למי שרוצה להציג בביתן טראס ולהסתירו מבלי להשתמש בחיפוי עץ. היכולות של ניו-ליין בעיצוב ביתנים כאן מדברות בעד עצמן. הביתן כל כך מרשים ומשדר עוצמה עד שנראה כאילו הוא משמש כחלק מתפאורה בהצגת תאטרון.


 

ביתן חברת אינסטרומטריקס בתערוכת ווטק. ביתן נגרות מלא פינתי בגודל 9 מטר על 3 מטר ומתנשא לגובה של 4 מטר.


 

ביתן חברת חוליות בתערוכת ווטק. ביתן טראס פינתי מחופה עץ מלא בגודל 5.5 מטר על 4 מטר ומתנשא לגובה של 3.8 מטר. זהו ביתן נוסף בשיטה החדשנית והמיוחדת, אבל הפעם עם טוויסט! קיר פנורמי עם חיפוי עץ קשתי ומעוגל (פינה מעוגלת עליונה). זהו עוד רעיון יצירתי ונהדר מבית ניו-ליין. אנחנו בניו-ליין תמיד מחפשים אפשרויות עיצוביות חדשות ומקוריות עבור כל ביתן לתערוכה שאנו מעצבים ובונים. בנוסף, יש כאן שלט בתליה בגובה בעל ארבע צלעות עם מיתוג היקפי, סגירה בחלק התחתון וחמש נורות פחם דקורטיביות. דלפק קבלה מנגרות כולל תאורת לדים בבסיס. כמו כן, שלוש במות תצוגה מנגרות מלאה למוצרים עם תאורת לדים היקפית לכל במה.


 

ביתן טראס פינתי מחופה עץ של חברת רימקס בתערוכת הסלולר. ביתן בגודל 6 מטר על 3 מטר ובגובה של 3 מטר. יחידה מרכזית מנגרות בגובה של 3.5 מטר. תאורת לדים באזור תצוגת המוצרים על קירות הביתן. אי אפשר שלא להידלק על הקירות המוארים האלה, נכון?  חברת ניו-ליין מעצבת ומקימה את כל יריד הסלולר שמתקיים בפעם השניה בגני התערוכה בתל אביב. מדובר ביריד מכירות ענק לחנויות הסלולר שבו למעלה מ-30 מציגים. ניו-ליין אחראית על הכל: עיצוב תערוכה, עיצוב ביתנים והקמת ביתנים. לפניכם מקבץ תמונות מהתערוכה.


 

ביתן חברת Bfree בתערוכת בייבילנד. ביתן טראס פינתי מחופה עץ בגודל 6.5 מטר על 6 מטר ובגובה של 3.5 מטר. הביתן כולל מחסן בגודל 2.5 מטר על 1 מטר עם דלת ננעלת כשבחזית ויטרינה עם מדפים וסגירת פרספקס.


 

ביתן חברת נובי בתערוכת בייבילנד. ביתן טראס פינתי מחופה עץ בגודל 7.5 מטר על 2 מטר ובגובה של 3.5 מטר. כולל קרניז תאורה עם ספוטים שקועים. איזו צבעוניות? איזו מתיקות? אין בכלל ספק, עם ביתן כזה כיף לחזור לילדות.


 
 
מקבץ תמונות של ביתן חברת פולירון בתערוכת ריהוטים. ביתן טראס פינתי ענק מכוסה ומחופה עץ. ביתן בגודל 25 מטר על 11 מטר ובגובה של 4 מטר. הביתן כולל אלמנטים רבים של נגרות, לדוג': בינוי כוורת לתצוגת כריות, קירות נגרות ועוד. הביתן כולל שני מחסנים נפרדים. אז אומרים מזרן או מזרון? פשוט תגידו פולירון. עוד יותר פשוט? תגידו עיצוב ביתנים ועיצוב תערוכות זה ניו-ליין!


 
 

ביתן הרשות לפיתוח הנגב והגליל בתערוכת תיירות. ביתן נגרות מלא בגודל 9 מטר על 7 מטר. יש כאן שמונה עמדות נגרות כשלכל עמדה יחידת מיתוג מובלטת ומוארת בחזית עם תאורת לדים ותאורה נוספת בתחתית כל עמדה, דלתות ננעלות ושני כיסאות בר בכל עמדה, שמונה פנלים ממותגים בהדפסה איכותית דו צדדית על בד בתלייה מתקרת הביתן, שלוש פינות ישיבה באזור האירוח לפגישות, מחסן ממותג מארבעה צדדים בגודל של 3 מטר על 2 מטר עם דלת ננעלת, פלסמה 42 אינץ על קיר המחסן, חיפוי רצפה PVC איכותי, שש אדניות צמחיה, תקרת ביתן בעץ עם בד לייקרה מתוח ומואר בתאורה לבנה, אלמנט מרובע ממותג היקפית מעל תקרת הביתן (לנראות מאזורים מרוחקים באולם), תאורת שטיפה בכל היקף הביתן ומתקרת האולם. זהו ביתן ללא שכנים צמודים משום צד (ביתן אי) וכל השבילים מסביב לביתן פנויים למבקרים בתערוכה. ניו-ליין מומחית בעיצוב ביתנים ועיצוב תערוכות. התקשרו עוד היום לקבלת הדמיה תלת מימדית והצעת מחיר ללא כל עלות או התחייבות מצדכם, מה יש לכם להפסיד? 03-6439330.


 

ביתן חברת אופיר אופטרוניקה בתערוכת ניוטק. ביתן טראס פינתי מחופה עץ מלא בגודל 11 מטר על 2.5 מטר ומתנשא לגובה של 4 מטר. קירות גב, חיפוי עץ, דלת ננעלת לאזור אחסון, שתי יחידות ממעמד נגרות מעוצב עם פלטה עליונה עגולה ומכסה עליון לתצוגת מוצרים קטנים (שימו לב להדפסה והדבקת שמות המוצרים בשוליים של הפלטה העליונה), דלפק נגרות פינתי ממותג עם דלתות ננעלות וצוקל עם תאורת LED, שתי פינות ישיבה הכוללות שני שולחנות ושישה כיסאות, שני כיסאות בר לדלפק הקבלה, פלסמה 55 אינץ, חיפוי רצפה PVC עם שני עיגולי שטיח לבד, תליית שלט עליון ותאורת שטיפה. גם כאן מדובר על עיצוב ביתנים בשיטה החדשנית שהופכת כל ביתן טראס לנראות של ביתן נגרות.


 
ביתן חברת ביו דנמרק בתערוכת ביומד. ביתן נגרות מלא פינתי בגודל 7 מטר על 3 מטר ומתנשא לגובה של 3 מטר. עמוד חזית עם אדנית וצמחיה, דלפק קבלה מנגרות עם מיתוג חזית, דלתות ננעלות וצוקל עם תאורה, שני כיסאות בר לדלפק, שלוש פינות ישיבה, חיפוי רצפה PVC עם סגירה מסביב באמצעות סף אלומיניום, פלסמה 42 אינץ ותאורת שטיפה. עיצוב ביתן נגרות כזה דורש הרבה ידע וניסיון בתחום עיצוב, ייצור, בינוי והקמת ביתנים לתערוכות וזו בדיוק המומחיות של חברת ניו-ליין - עיצוב ביתנים ועיצוב תערוכות.
 

 

ביתן חברת שירלי סולושנס בתערוכת ניוטק. ביתן טראס פינתי בחיפוי עץ מלא בגודל 7.5 מטר על 3 מטר ומתנשא לגובה של 3 מטר. קירות גב, חיפוי עץ, דלפק נגרות פינתי עם מיתוג, דלתות ננעלות וצוקל עם תאורת LED, שלושה פודיומים מנגרות עם שלט מואר בחזית, דלת ננעלת וצוקל עם תאורת LED, שני שלטים המותקנים על גבי קירות הביתן עם תאורת LED אחורית, פינת ישיבה וכיסאות בר לדלפק הקבלה, פלסמה 42 אינץ, שטיח ותאורת שטיפה מתקרת האולם. יש הרבה שיטות וסגנונות כדי להגיע לעיצוב ביתן ברמה הגבוהה ביותר. בניו-ליין צוות גדול של עובדים מתחומים שונים עובד קשה על מגוון אפשרויות של עיצוב ביתנים כדי שהלקוח תמיד יהיה מרוצה.ביתן חברת רב בריח בתערוכת העיצוב. ביתן נגרות מלא פינתי בגודל 12 מטר על 7 מטר ומתנשא לגובה של 5 מטר. בינוי דלפק מרכזי, חיפוי רצפה ע"י PVC עם סגירה מסביב באמצעות סף אלומיניום, התקנת תאורה ותליית שילוט. על זה נאמר 'עיצוב ביתנים מעולם אחר'.


 

ביתן חברת ברלין טכנולוגיות בתערוכת ישראכם אנליזה. ביתן טראס פינתי מחופה עץ מלא בגודל 8 מטר על 3 מטר ומתנשא לגובה של 4 מטר. קירות גב, קרניז תאורה, חיפוי עץ, ויטרינה לתצוגת מוצרים, מחסן עם דלת ננעלת, דלפק נגרות פינתי עם דלתות ננעלות וצוקל עם תאורת LED, שתי פינות ישיבה הכוללות שני שולחנות ושישה כיסאות, נישה לתצוגת מוצרים קטנים עם ארבעה מדפים ותאורה פנימית, שתי פלסמות 42 אינץ, שטיח ותאורת שטיפה. בניו-ליין משקיעים הרבה תכנון ומחשבה בעיצוב ביתנים בשיטות שונות ומגוונות כדי שהתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת.


 
 
 
 

ביתן טראס מחופה עץ בתערוכת ישראפוד. זהו ביתן אי, מה הכוונה? הוא כמו אי בים, הפתוח מכל הכיוונים, בעל ארבע חזיתות. המבקרים בתערוכה יכולים לראות את הביתן מכל מקום וזווית, שכן כל שבילי ההליכה בתערוכה מובילים אליו. זהו ביתן אידאלי מבחינת נראות וחשיפה מקסימליים. גודלו 9 מטר על 4 מטר וגובהו 3 מטר. יש כאן מחסן אחורי עם דלת שנטמעת היטב בתוך העיצוב הגרפי. המחסן גדול, רוחבו 2.7 מטר, עומקו 1.5 מטר וגובהו 3 מטר, מה שמאפשר אחסנה מיטבית של פריטים, גם אם מדובר בפריטים גדולים במיוחד. מהמחסן יש גשר אל הקיר הקדמי שעליו מונח מסך הטלוויזיה. הגשר הזה מאפשר מתחתיו מקום ישיבה אידאלי ואינטימי לשיחות חשובות עם לקוחות פוטנציאלים. בתקרת הגשר תלויים שני כדורי תאורה דקורטיבים, המעניקים תאורה איכותית לפינת הישיבה. בשטח הפתוח של הביתן ארבע ויטרינות זכוכית לתצוגת מוצרים קטנים, פינת ישיבה נוספת ודלפק קבלה עשוי עץ עם מיתוג בחזית. 


 
ביתן חברת אניגמה בתערוכת טוי טיים משני הצדדים. ביתן מודולרי טורי בגודל 10 מטר על 10 מטר ובגובה 2.4 מטר.ביתן טראס פינתי של חברת פורמייקה בירמן עצים ופרזול בתערוכת פרוייקטים בגודל 10 מטר על 3 מטר ובגובה 3 מטר.


 

ביתן טראס פינתי של חברת די אנד אס בתערוכת פרוייקטים בגודל 14 מטר על 2 מטר ובגובה של 3 מטר. ביתן טראס צר וארוך במיוחד.
 

 

ביתן חברת יד מרדכי בתערוכת אגריטך. בין טראס טורי עם שלושה קירות וחזית אחת בגודל 6 מטר על 2.5 מטר ומתנשא לגובה של 3 מטר. בביתן יחידה מרכזית בגובה 3.9 מטר ועליה פלסמה 42 אינץ, יצירת מובייל מיוחד המורכב מעשר יחידות תלויות עם מיתוג דו צדדי, שני דלפקים עם מיתוג צורני מואר בחזית ותחתיות מוארות, ארבעה דלפקי תצוגה הצמודים לקיר הצד עם מיתוג צורני מואר בחזית ותחתיות מוארות, שתי פינות ישיבה הכוללות שני שולחנות עם מיתוג פלטות עליונות ושישה כיסאות, שטיח לבד ועשר זרועות תאורה. עיצוב ביתן ותערוכה זה עניין שבשגרה בניו-ליין. שנים שניו-ליין מעצבת ומקימה ביתנים ותערוכות. אנחנו בניו-ליין נושמים עיצוב ביתנים ועיצוב תערוכות. הצטרפו אלינו, תהיו חלק מההצלחה ותהנו ממגוון רחב של ביתנים לתערוכות: ביתני סימה, ביתנים מודולרים, ביתני טראס וביתני נגרות.ביתן עמותה לתיירות ונופש חיפה בתערוכת תיירות. ביתן טראס פינתי בגודל 5 מטר על 4 מטר ומתנשא לגובה 3.2 מטר. קיר פנורמי מתעגל עם מסגרת עליונה ליצירת חיפוי עליון, דלפק נגרות פינתי כולל מיתוג גרפי, חיפוי רצפה במדסקת רצפה ייעודית מודפסת, פלסמה 42 אינץ ותאורת שטיפה. עיצוב ביתנים כדוגמת הביתן הזה עושה חשק ללכת ולטבול בים של חיפה. 


 
ביתן חברת א. זלכה שיווק והנדסה בתערוכת טכנולוגיה. ביתן טראס פינתי בגודל 6 מטר על 2.5 מטר ומתנשא לגובה 4 מטר. קיר מוגבה בגובה 5 מטר, דלפק פינתי ממותג, שש ויטרינות המותקנות על שישה פודיומים לבנים, פינת ישיבה הכוללת שולחן וארבעה כיסאות, מעמד מדורג לפרוספקטים, ארבעה כיסאות בר לדלפק הקבלה, שטיח לבד ותאורת שטיפה. ביתן חברת קצב מוצרי גומי טכניים בתערוכת טכנולוגיה. ביתן טראס פינתי בגודל 6 מטר על 2.5 מטר. אזור אחסון עם דלת ננעלת בגודל 2 מטר על 1.5 מטר. בחזית קיר האחסון דיקט עם שני פתחים עבור תצוגת גלילים, שולחן עם פלטה עליונה ממותגת וארבעה כיסאות, דלפק קבלה ממותג עם דלת ננעלת וכיסא בר, תאורת שטיפה.    ביתן חברת אנגלנדר בתערוכת טכנולוגיה. ביתן טראס פינתי בגודל 5 מטר על 5 מטר ומתנשא לגובה 3.2 מטר. 
 


ביתן חברת באז בתערוכת טוי טיים. ביתן טראס טורי בגודל 4 מטר על 4 מטר ומתנשא לגובה של 2.5 מטר.ביתן חברת א. ברפמן בתערוכת העיצוב. ביתן נגרות מלא. ביתן ללא שכנים משום צד - ביתן אי. כל שבילי המעבר מסביב לביתן פנויים למבקרים - יתרון אדיר.  ביתן חברת אפיקי מים מבית פזגז בתערוכת העיצוב. ביתן מודולרי משולב נגרות. ביתן חברת עמודי שלמה בתערוכת העיצוב. ביתן טראס טורי בגודל 10 מטר על 8 מטר ומתנשא לגובה של 4.7 מטר. ביתן חמי געש בתערוכת תיירות. ביתן טראס בגודל 4 מטר על 3 מטר ומתנשא לגובה של 3.2 מטר. הביתן כולל בין היתר לוגו בחיתוך צורני בחזית בחלק העליון של הביתן מואר בתאורת לד, שתי אדניות בפינות הביתן, דלפק עם דלתות ומדף ולוגו בחיתוך צורני בחזית מואר בתאורת LED, פלסמה 42 אינץ, פינת ישיבה הכוללת שולחן אחד ושלושה כיסאות, שטיח ותאורת שטיפה.  

 

ביתן חברת צופית בתערוכת תיירות. ביתן טראס פינתי בגודל 4 מטר על 2 מטר ומתנשא לגובה של 3 מטר. שלט חזית עגול בקוטר 1.2 מטר עם תאורת לדים מיוחדת מאחור. דלפק פינתי ודלפק רגיל ממותגים בחזית, שטיח לבד ותאורת שטיפה.   


ביתן חברת גלאון מאווררים ושואבים בתערוכת אחזקה ובטיחות. ביתן טראס פינתי בגודל 6 מטר על 2 מטר ומתנשא לגובה של 4 מטר. עיגול טראס בקוטר 2 מטר בהרחקה מקיר הגב של הביתן. למעשה, מדובר כאן בביתן טראס פינתי מכוסה. מדוע מכוסה? כי השמשוניות מכסות ומסתירות את קונסטרוקציית טראס האלומיניום. 


ביתן חברת וורקר בתערוכת אחזקה ובטיחות. ביתן טראס פינתי בגודל 6 מטר על 2 מטר ומתנשא לגובה של 3 מטר.


ביתן חברת לומיאור בתערוכת אחזקה ובטיחות. ביתן טראס פינתי בגודל 2 מטר על 2 מטר ומתנשא לגובה של 2.7 מטר. קטן וקומפקטי ועם זאת רציני, מכובד ומכבד הן את המארחים והן את המבקרים בביתן. לפעמים, לא צריך יותר מזה, לא ככה?  ביתן חברת בוש משאבות בתערוכת אחזקה ובטיחות. ביתן טראס פינתי בגודל 4 מטר על 2 מטר ומתנשא לגובה של 3 מטר.  ביתן חברת מתאל בתערוכת אחזקה ובטיחות. ביתן טראס טורי בגודל 5 מטר על 2 מטר ומתנשא לגובה של 3.2 מטר.
 


ביתן ORAL B ו-Head & Shoulders ביריד חזרה לבית הספר של רמי לוי באצטדיון ארנה בירושלים. זהו ביתן טראס מחופה עץ. חיפוי העץ נותן כאן תחושה של ביתני נגרות יוקרתיים, רציניים ומרשימים. זהו ביתן צבעוני, מלא אור וחיים שמושכים את העין וגורמים למבקרים בתערוכה לרצות לגשת ולהיכנס אליו. זו המטרה שלנו כשצוות העובדים שלנו ניגש לעסוק בעיצוב ביתנים - לגרום למבקרים בתערוכה לא לפספס את הביתן ולרצות לגשת אליו ולבקר בו בכל מחיר.ביתן חברת פמפרס חיתולים ביריד חזרה לבית הספר של רמי לוי באצטדיון ארנה בירושלים. גם כאן מדובר על ביתן טראס בחיפוי עץ. תחושת הגימור היא של ביתן נגרות יפייפה. הביתן גדול, מרשים, צבעוני, מזמין ומושך את עיני המבקרים. ככה זה בעולם שלנו של עיצוב ביתנים - עושים הכל כדי שהמציג בתערוכה יהיה מרוצה שהמוני מבקרים מגיעים אל הביתן שלו.ביתן חברת קורטק בתערוכת אקלימה. זהו ביתן טראס ענק ויפה בשטח החוץ של התערוכה מתחת לכיפת השמיים.ביתן חברת סיגנט בתערוכת טכנולוגיה. ביתן טראס פינתי ענק וגבוה במיוחד בשטח הפנים של התערוכה.
 
 
עיצוב ביתנים? עיצוב תערוכות? לחברת ניו-ליין כל אפשרויות הבינוי והתצוגה! 

עיצוב ביתן ועיצוב תערוכה נשמע לכם מסובך? תנו למומחים לעשות לכם את העבודה:

ניו-ליין - מומחים בעיצוב ביתנים ובעיצוב תערוכות 03-6439330
לייבסיטי - בניית אתרים